StadsLAB Doetinchem

Het StadsLAB is dé plek waar ideeën over de toekomst van de binnenstad van Doetinchem tot bloei komen. Inwoners, ondernemers en gemeente slaan de handen ineen om ideeën en initiatieven te bedenken, ontwikkelen en realiseren. Meerdere projectgroepen, bestaande uit inwoners, ondernemers en ambtenaren, werken aan het gastvrijer en aantrekkelijker maken van de Doetinchemse binnenstad. In het StadsLAB wordt gewerkt aan de toekomst van de binnenstad van Doetinchem: een fijne stad om te leven, te beleven en te verblijven.

Negen werkgroepen zijn aan de slag met de mooie voorstellen die zijn ontstaan. De voorstellen variëren van pop-ups tot vergroenen van de binnenstad, maar hebben een gezamenlijk doel: een gastvrij Doetinchem.

Er is de laatste tijd genoeg gebeurd:

  • Akkoord op het totale plan voor de binnenstad 2018
  • Akkoord op het plan Oude IJssel
  • Expositie Achterhoek in 3D
  • Lancering van Lekker.Doetinchem, de nieuwe positionering van de binnenstad
  • Vergroenen van de binnenstad
  • Evenementen Serviceloket
  • Subsidie marktverkenning Food-concept streekproducten
  • Diverse fietsonderzoeken in de binnenstad.


Het projectteam binnenstad ziet er als volgt uit:

Bart Teunissen: Algemeen projectleider binnenstad en procesleider marketing, evenementen en pop-ups (b.teunissen@doetinchem.nl)

Tessa Baars: Procesleider Oude IJssel (t.baars@doetinchem.nl)

Frederike Jager: Procesleider vergroen de binnenstad en streekproducten (f.jager@doetinchem.nl)

Robin Meinen: Procesleider fietsen, parkeren en klein Achterhoek in 3D (r.meinen@doetinchem.nl)

Alie de Jong: Gastvrouw StadsLAB, secretariële en algemene ondersteuning (aliedejong@doetinchem.nl)

Ellen Prummel: Communicatieadviseur (e.prummel@doetinchem.nl)

Jacqueline van Zetten: Communicatiemedewerker (j.van.zetten@doetinchem.nl)