StadsLAB Doetinchem

Het StadsLAB is dé plek waar ideeën over de toekomst van de binnenstad van Doetinchem tot bloei komen. Inwoners, ondernemers en gemeente slaan de handen ineen om ideeën en initiatieven te bedenken, ontwikkelen en realiseren. Meerdere projectgroepen, bestaande uit burgers, ondernemers en ambtenaren, werken aan het gastvrijer en aantrekkelijker maken van de Doetinchemse binnenstad. In het StadsLAB wordt gewerkt aan de toekomst van de binnenstad van Doetinchem: een fijne stad om te leven, te beleven en te verblijven.

Negen werkgroepen zijn aan de slag met de mooie voorstellen die zijn ontstaan. De voorstellen variëren van pop-ups tot vergroenen van de binnenstad, maar hebben een gezamenlijk doel: een gastvrij Doetinchem.

Er is de laatste tijd genoeg gebeurd:

  • Veel feedback op de eerste plannen Oude IJssel
  • Eerste proefprints Achterhoek in 3D een feit
  • Ontwerp van eerste groene poort aan het begin van de Hamburgerstraat is bekend
  • Groenplan voor de binnenstad in de maak
  • Subsidie marktverkenning Food-concept streekproducten
  • Diverse fietsonderzoeken in de binnenstad.

Ben je benieuwd wat er borrelt in de binnenstad van Doetinchem of wil je zelf een bijdrage leveren aan één van de projecten? Loop dan een keer binnen bij het StadsLAB op de Boliestraat 34! U bent hier van harte welkom op de woensdag- en vrijdagmiddag van 13.00 – 17.00 uur.

 

Nieuwe samenstelling projectteam binnenstad:
De samenstelling van het projectteam binnenstad is gewijzigd en het team ziet er als volgt uit:

Bart Teunissen: Algemeen projectleider binnenstad en procesleider marketing, evenementen en pop-ups (b.teunissen@doetinchem.nl)

Tessa Baars: Procesleider Oude IJssel (t.baars@doetinchem.nl)

Frederike Jager: Procesleider vergroen de binnenstad en streekproducten (f.jager@doetinchem.nl)

Robin Meinen: Procesleider fietsen, parkeren en klein Achterhoek in 3D (r.meinen@doetinchem.nl)

Alie de Jong: Gastvrouw StadsLAB, secretariële en algemene ondersteuning (aliedejong@doetinchem.nl)

Ellen Prummel: Communicatieadviseur (e.prummel@doetinchem.nl)

Jacqueline van Zetten: Communicatie medewerker (j.van.zetten@doetinchem.nl)